Laden Voorstellingen

« Alle Voorstellingen

  • Deze voorstelling is voorbij.

De Vervelende Bus

Soort voorstelling: , , | 4+ | Schippers&VanGucht
25 januari 2020 | Kunstlinie Almere Flevoland - Almere

Een muzikaal en filmisch zoekboek voor iedereen vanaf 4 jaar

Ga mee met de Vervelende Bus, een filmisch en muzikaal spektakel waarin fantasie en tijd de hoofdrol spelen. Waarom duurt de ene minuut langer dan de andere? Wat zou jij doen als je de tijd even kon rekken? Staat de tijd dan stil? Of net niet… De Vervelende Bus is een ware belevenis voor de toeschouwer. Niet in de laatste plaats omdat de fantasierijke voorstelling zich letterlijk in een bus afspeelt!

Laat je verrassen!

De Vervelende Bus is een visueel zoekboek waarin alles draait om tijd, maar net zo goed vergeten kan worden. Want vervelen is helemaal niet saai. Er ontstaat juist ruimte voor nieuwe ideeën en inzichten, die veel creatiever en frisser blijken te zijn dan je ooit had durven dromen! Laat je verrassen door deze locatievoorstelling met animatie, theater, film en beweegbare elementen.

In 2018 en 2019 reist de Vervelende Bus door Nederland en België en stopt bij scholen, theaters en festivals.

Pas op: DE VERVELENDE BUS is niet geschikt voor opgewonden standjes zonder geduld!

Tickets & Info >

Speeldata

18-09-20199:00 t/m 11:00Basisschool in Breda
23-09-20199:00 t/m 14:00Basisschool in Breda
26-09-20199:00 t/m 13:00Basisschool in Breda
07-10-20198:45 t/m 14:30Basisschool in Breda
08-10-20199:00 t/m 10:00Basisschool in Breda
22-10-20199:00 t/m 13:00 Basisschool in Ammerzoden
23-10-20199:00 t/m 13:00Basisschool in Bladel
24-10-20199:00 t/m 13:00Basisschool in Rossum
28-10-20199:00 t/m 13:00Basisschool in Kerkdriel
29-10-20199:00 t/m 13:00Basisschool in Kerkdriel
31-10-20199:00 t/m 13:00Basisschool in Hedel
04-11-20199:00 t/m 13:00Basisschool in Bergeijk
05-11-20199:00 t/m 13:00Basisschool in Eersel
06-11-20199:00 t/m 13:00Basisschool in Eersel
07-11-20199:00 t/m 13:00Basisschool in Bladel
27-12-2019hele dagSpruit Festival, Tilburg
28-12-2019hele dagSpruit Festival, Tilburg
29-12-2019hele dagSpruit Festival, Tilburg
25-01-2020hele dagKunstlinie, Almere
26-01-2020hele dagMeervaart, Amsterdam
05-03-20209:00 t/m 13:00Basisschool in Breda
09-03-20209:00 t/m 13:00Basisschool in Bergeijk
10-03-20209:00 t/m 13:00Basisschool in Eersel
11-03-20209:00 t/m 13:00Basisschool in Eersel
08-06-20209:00 t/m 13:00Basisschool in Breda

Locatie

Kunstlinie Almere Flevoland
Esplanade 10
Almere, Flevoland 1315TA Nederland
Telefoon:
+31 (0)36 8455555
Website:
www.kaf.nl

Overige informatie

Leeftijd
4+

Pin It on Pinterest

Deze website maakt gebruik van cookies.