Skip to content

NaCHT

Dadodans
Gaia Gonnelli

Jurylid Kaylinn

Kaylinn

2022-2023 Jurylid

Hoi ik ben Kaylinn, ik ben naar de voorstelling Nacht geweest in het Amare theater in Den Haag. De voorstelling is van Dadodans. Ik vond het niet heel leuk, omdat het heel lang duurde en ik ben misschien iets te oud voor deze voorstelling, want mijn zusjes vonden het wel heel leuk!

Het decor en kleding

Het decor was heel tof, want er was een hele grote bal (de maan). De kleding was heel apart, maar wel tof. En het was bijzonder dat je op kussens zat aan de dansvloer. Hierdoor kon je het heel goed zien.

Muziek en dans 

De muziek was heel mooi (harp en een blokfluit en altfluit). De dansers waren heel mooi en snel. 

De groep

Deze bestond uit 3 dansers en 3 mensen die muziek speelden. Ze maakten ook hele aparte geluiden en hierop reageerden ze op elkaar.

Het verhaal 

De voorstelling ging over de nacht. Het was dat er in de nacht allerlei dingen gebeurden (dat er nachtdieren bijvoorbeeld zijn).

Het was heel leuk dat de kinderen het podium op mochten aan het eind. Dit vond mijn kleinste zusje vooral erg leuk. Ze vond het heel bijzonder en zat heel goed te kijken. 

Ik zou de voorstelling wel aanraden, maar dan voor jongere kinderen. Zelf ben ik 10 jaar en dat is eigenlijk te oud voor deze voorstelling.

Leeftijd: 10 jaar

Theater: Amare, Den Haag