DIEP
Het Filiaal theatermakers
NoahG.
11 jaar / Rotterdam
Diep is een prachtige voorstelling over de geheimen van de diepzee, met wezens die ontdekt zijn en fantasie wezens, de kostuums zijn levendig en spreken tot je verbeelding.
Ook worden er veel grapjes gemaakt de muziek heeft mooie klanken maar de woorden zijn niet altijd goed hoorbaar.
Een voorbeeld van een grap, was een lantaarnvis die heel veel vragen over het donker had. Het grappigste was dat een andere lantaarnvis alleen naar eten zocht en zich heel erg ergerde aan de andere lantaarnvis. Ook was er een vis die alles aan het zoeken was, want een andere vis had gezegd als je ergens een draadje aan vastmaakt dan is datgene van jou. Dus maakt hij een draadje vast om de andere vis en zei nu ben jij van mij.
Ik was heel erg verbaasd dat er maar drie acteurs waren die zoveel rollen speelden. Dat vond ik heel knap. Ik raad deze voorstelling aan omdat het een grappige, mooie en fascinerende reis naar de diepzee is. Ik ben benieuwd wat jouw lievelingsvis is, de mijne was de octopus. (: